Geoblog.pl    ciesielka    Podróże    Kanada    Prawie w domu
2018

Prawie w domu

Polska, Warszawa
Przejechano 22013 km

Tuż przed północą dolecieliśmy na Okęcie. Trochę zmęczeni. A jeszcze trzeba wrócić do domu, do Nowego Sącza. Jak zwykle pojawia się problem, gdzie są klucze do samochodu. Na szczęście drzwi można otworzyć bezdotykowo, więc chodze z każdą torbą dookoła samochodu i udało się, więc gdzieś są, ale już nie trzeba ich teraz szukać.
Kilka godzin później jesteśmy w domu. Prysznic po tych kilku dniach w samolotach to lepiej niż raj.
Słowem podsumowania Kanada to przepiękny kraj. Góry, lasy, jeziora i szlaki. Coś pięknego. Tak samo zaraziliśmy się kamperami. Już myślimy o jakiejś kolejnej wyprawie. Może skopiujemy trasę mikasza na Lofoty. Bardzo podoba się nam ten kierunek.

mikasz
mikasz - 2018-07-31 10:16
Ależ mi miło :) Trochę martwiłem się, że kamperowy debiut w wersji amerykańskiej nie bardzo Was porwie. W Europie jest o wiele lepiej. Po pierwsze auta palą znacznie mniej ok.12 litrów ON. Po drugie jeśli wybierze się karawaningowy raj jakim są Bałkany (z wyjątkiem wybrzeża) lub Skandynawia to łatwo zakochać się w wolności jaką dają dzikie miejscówki noclegowe. To naprawdę lepsze niż jeżdżenie od kampingu do kampingu. Nikt nie ukradnie Wam szlaucha :))))

Oczywiście służę pomocą i jak przyjdzie czas to chętnie podeślę Wam koordynaty super miejscówek noclegowych na całej trasie.

ciesielka
ciesielka - 2018-07-31 10:46
Dzięki. Będę pamiętał gdzie się zgłosić ;)

marianka - 2018-08-13 22:45
Gratuluje wyprawy, cudownych miejsc i wyciśnięcia z podróży tego, co tylko się dało! Super!

ciesielka

KZPS C.
Zasoby: 989 wpisów989 1112 komentarzy1112 9855 zdjęć9855 18 plików multimedialnych18

24.04.2024 - 25.04.2024

12.02.2024 - 19.02.2024