Geoblog.pl    ciesielka    Podróże    Kaukaz    Nareszcie

Nareszcie

Gruzja
Gruzja, Batumi

W końcu po dłuższym siedzeniu w miejscu przyszła pora zobaczyć coś więcej. Wszystko gotowe. Zobaczymy Gruzję, Azerbejdżan i Armenię. Od Morza Czarnego do Kaspijskiego.
--------
Jesteśmy. Z Katowic z międzylądowaniem w Poznaniu. Lecieliśmy prawie tyle co do USA ;)
Pogoda nas trochę zaskoczyła. 21 stopni i lekka mrzawka. Nie to co tropiki w Polsce. Hotel całkiem przyjemny. Nowy, czysty. Na jednym wielkim placu budowy. Całe Batumi to jeden wielki plac budowy. Wszędzie nowe hotele.
Przylecielismy po 20. Chce nam się już tylko przespacerować na promenadę. Jakieś 300 metrów dalej promenada i inny świat. Pierwsze wrażenie: Floryda. Piękny szeroki deptak, dwukierunkowa droga rowerowa, szeroka plaża, pomimo późnej pory mnóstwo ludzi. Nowe inwestycje widać na kazdym kroku. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Tylko ta pogoda. Jutro w Gori ma już byc 25 stopni i słońce.

BPE
BPE - 2015-06-15 11:21
Fantastycznie .....szkoda, że taki kataklizm nawiedził wczoraj Gruzję ......miejmy nadzieję, ze szybko wszystko dojdzie do normy ......

mikasz
mikasz - 2015-06-15 15:45
Ale super! Od dawna spoglądamy w tamtą stronę mapy i mamy ochotę na offroad'ową wersję caravaningu tamtejszymi bezdrożami, ale trochę blokują nas obawy. Tym bardziej chętnie poczytamy Waszą relację.
Ps. Zupełnie przypadkiem kliknąłem cztery gwiazdki, mimo że wcale nie chciałem oceniać bloga po samym tytule. Myszka spadła mi z biurka i tak się samo zrobiło. Od jutra naklikam Wam trochę piątek żeby zrównoważyć tę gafę. Innych też proszę o pomoc :)

ciesielka
ciesielka - 2015-06-15 19:44
Właśnie oglądam wiadomości a tam krokodyle na ulicach! Ładne rzeczy, będą dodatkowe atrakcje. Trochę mnie martwi tygrys który zagryzł dwie osoby... Mikasz, nie przejmuj się. Powiem Ci szczerze, że w ogóle na te gwiazdki nie zwracam uwagi. Innym, też ich nie klikam bo za bardzo wciągają mnie relacje z podróży ;)

mucha
mucha - 2015-07-06 21:29
Przyznam ze Gruzja i kraje oscienne ciekawia i ciagnia mnie od dawna. Bede sledzil Wasza podroz, a kiedys i ja tam zawitam :) Powodzenia.

BoRa
BoRa - 2015-07-07 16:30
Ciekawie się zapowiada.

Mirka 66
Mirka 66 - 2015-07-11 20:18
Wow, super !

mirka66 - 2016-02-06 20:11
Ja planuje taki wyjazd juz od jakiegos czasu i nic mi z tego nie wychodzi.Moze wreszcie mi sie uda.

ciesielka

KZPS C.