Geoblog.pl    ciesielka    Podróże    Kraje nadbałtyckie oraz Sankt Petersburg    Zaczynamy

Zaczynamy

Polska, Kraków

Kolejna wycieczka, mam nadzieje, że przynajmniej, równie ciekawa jak dotychczasowe.
Ze znajomymi zamierzamy odwiedzić naszych bliższych i dalszych sąsiadów; Litwę, Łotwę, Estonię oraz zahaczyć o Rosję. Konkretnie Sankt Petersburg a w drodze powrotnej Kaliningrad.
Mamy niecałe dwa tygodnie. Uciekamy od finałów Euro. Może ktoś nas będzie na bieżąco informował :)
Jedziemy własnym samochodem, na razie mamy zaplanowaną ramowo trasę przejazdu. Nie mamy żadnych noclegów. Ten system sprawdził się dobrze w drodze do Grecji, może teraz też wypali.
Do zobaczenia w kolejnych wpisach.
.-----------------------------
Dotarly juz do nas wizy do Rosji. Mozna sie pakowac :-)

mikasz
mikasz - 2012-06-06 21:32
To super, będzie co poczytać i wyostrzyć podróżnicze zmysły, bo do naszego startu jeszcze (aż? tylko?) ponad miesiąc. Do identyfikacji miejsc, "których ominąć nie można" polecamy naszego bloga z 2010roku, choć jesteśmy pewni, że znajdziecie też wiele własnych, niepowtarzalnych zakamarków. Powodzenia, szerokiej drogi!

marianka - 2012-06-07 00:04
Ooo, ale rewelacja!
Na St Petersburg i Kaliningrad od jakiegoś czasu też ostrzę sobie zęby, więc tym chętniej będę Was śledzić!
Powodzenia i najlepszych przygód!

mirka66 - 2012-06-07 12:47
No,super podroz.Juz nie moge sie doczekac wpisow i zdjec.
Ja tez mysle od jakiegos czasu o wyjezdzie do St.Petersburga.Moze ....... kiedys marzenie sie spelni.
Zycze pieknych widokow,super pogody,humorow i .... szerokiej drogi.:)))

zula - 2012-07-04 15:06
...zaczynam wędrówkę dopiero dzisiaj .
Jadę z wielką przyjemnością w rejony których nie znam.

ciesielka

KZPS C.
Zasoby: 989 wpisów989 1112 komentarzy1112 9855 zdjęć9855 18 plików multimedialnych18

24.04.2024 - 25.04.2024

12.02.2024 - 19.02.2024